Powered by Smartsupp
Zákaznická podpora:info@muj-diar.cz

První vlaštovka z nové řady

Konečně nastal čas na další část našeho příběhu o našem tvoření v muj-diar.cz

20201204-DSC01004-2-2

To víte, náš další produkt potřeboval svůj čas. Bylo to s ním trochu na houby :) Moc se mu nechtělo, potřeboval jedinečné (čtěte specifické) podmínky, zvláštní péči no a hlavně ten správný čas, kdy vyrůst. 

No a o čem je náš nový produkt? 

No přeci o HOUBÁCH! Tak pojďme na to. 

 

Už koncem 2020 v nás začíná uzrávat myšlenka, že vytvoříme novou řadu zápisníků: Velkou. Propracovanou. Jedinečnou.

Postupem času z toho vykrystalizují čtyři druhy. Tři vám ale neprozradíme, ať jste pěkně napjatí. Ten čtvrtý už vám ale můžeme představit. Je již v prodeji a vypadá to, že se vám opravdu hodně líbí. A z toho my máme velkou radost!

 

Je to Houbařský zápisník  DSC01007

A né ledajaký. Je to nejvíce propracovaný zápisních ze všech, co u nás najdete. Dlouhá příprava se vyplatila. Vzniklo mnoho zajímavých kapitol. Dozvíte se v něm i mnoho užitečného, jak o houbách, tak o jejich přípravě, nebo skladování.

Celý zápisník má 150 stran ve formátu A5. Náš předpoklad je, že by s Vámi měl být na tři roky houbaření. Ale záleží, jak vášnivý houbaři jste. Nebudeme se rozepisovat o každé kapitole, k tomu můžete využít informace přímo v sekci o zápisníku zde, ale tak nějak si v rychlosti projedeme o čem tedy je.

 

Tohle je to gróóó

Naše představa byla , že byste se měli o houbách něco dozvědět, sepsat si ty, které sbíráte, vyvarovali se nebezpečných záměn a věděli jak je co nejlépe uchovat. Také jsme pro Vás sepsali pár našich nejoblíbenějších receptů, jako inspiraci.

Největší část jsme věnovali Vašim houbám a to hned 100 stran (50 výletů), kam si zapíšete ty nejdůležitější informace k houbařským úlovkům.

Na závěr je tu takový sumář, toho, co jste našli, jaká byla sezóna. V neposlední řadě je tu místo pro fotky a soutěž MISS houba, což je úžasná kapitola sama o sobě. 

Houbařský zápisník je vhodný jak pro houbové nadšence, rekreační, občasné houbaře, ale hlavně i pro ty nejmenší - focení krásných úlovků již v místě nálezu, vlepování fotek, kreslení map k velkým úlovkům, to vše je přeci skvělá zábava pro celou rodinu.

Zápisník je uveden, jako první produkt z naší dílny v zalaminovaném obalu, tak aby byl co nejlépe chráněn a celé ty roky Vám vydržel v té nejlepší kondici.

Z tohoto houbařského zápisníku jsme naprosto nadšeni a doufáme, že bude líbit i Vám. Jsme o tom tak trochu přesvědčeni. Češi, taková houbařská velmoc! 

Tak hurá na houby.    

P.S. nezapomeňte nás označovat na instagramu pod muj-diar.cz  

Těšíme se na Vaše fotky!