Cestovatelská mapa  

Tento náš originální produkt naleznete jen na našem e-shopu. Mapa je ve třech verzích. Levnější varianta je vytištěna na kartonu a je určená především na Váš stůl, dražší varianta je zasazená v dřevěném rámu a tu si můžete pověsit přímo na zeď. Nejnovější varianta je nalepena na pěnové desce, do které můžete zapichovat vlaječky!


Doplňky k "Cestovatelským mapám s VLAJEČKAMI"


Co je cestovatelská mapa?

Tři varianty originální Cestovatelské mapy! Na výběr máte novinku na pěnové desce se startovací sadou vlaječek, také stylovou variantu v dřevěném rámu a nebo volně vytisklou na papírový karton (250g). 

Mějte své cesty stále na očích!

Zaznamenávejte si Vaše výlety po České republice a Evropě. Tuto mapu si můžete pověsit doma na zeď, nebo volně položit na Váš pracovní stůl. Varianta v rámu nemá krycí sklo a tak i v tomto případě můžete v každém okamžiku zapisovat důležité informace přímo na zdi. Ve variantě s vlaječkami můžete tyto vlaječky zapichovat volně do prostoru mapy, která je nalepena na pěnové desce! 

Dále na každé mapě najdete různé výzvy a úkoly. Můžete si zapsat i podrobnosti z celkem 20 (15)ti výletů a také "NEJ" z Vašich cest.