Powered by Smartsupp
Zákaznická podpora:info@muj-diar.cz

O nás

Naprostá většina výrobků, které jsou zde nabízeny, jsou ručně vyráběné originální kusy.  

Jsme malý tým, který navrhuje a následně ručně vyrábí celou škálu výrobků. Začali jsme cestovatelskými deníky, nyní již vyrábíme diáře, zápisníky, bloky a mnoho dalšího. Stále se rozvíjíme a stále hledáme nová kreativní řešení

 

IMG_4730     

IMG-20230101-WA0022

 

Naše filozofie

Důraz je kladen na originalitu a jedinečnost výrobku, který od nás odchází. Produkty jsou navrhovány co nejuniverzálněji, tak aby nebyla narušena možnost Vaší tvorby. Zcela jistě se můžeme domluvit na případných úpravách, tak aby Vám výrobek padl přímo na míru..

 

Naše cesta

Náš tým tvoří má partnerka Lenka, (já) David a náš maskot a hlavní pomocník, italský chrtík, Zoe.

 Ke grafické a tvůrčí činností jsem měl blízký vztah již od svých dětských let. Ať už to bylo tvůrčí psaní, nebo tvorba a správa webových stránek psaných v html. editorech. Postupně jsem se začal věnovat i grafickým návrhům a v neposlední řadě se dlouhodobě zabývám i výrobou videa.

Dlouhé roky jsem tvořil cestovatelské deníky z našich cest prostřednictvím fotoknih. Ty jsem vyráběl jak pro sebe, rodinu tak i přátele. Věnovat se kreativní činnosti mne naplňovalo nejvíce a s nápadem vyrábět cestovatelské deníky, zápisníky a diáře jsem si pohrával již mnoho let. A tak mi jen zbývalo udělat ten krok a založit e-shop, zkusit tvořit vlastní věci, realizovat naše nápady a doufat, že se najdou lidi, které svou tvorbou oslovím.

 

"Uspěli jsme."

 

Naše tvorba se vám líbila a to mělo za následek, že se musela zapojit i má partnerka a začala mi pomáhat s chodem našeho obchodu. Z amatérského projektu se začal stávat poloprofesionální. A tak jsme museli i investovat do lepších strojů. To jsme se rozhodli zafinancovat z vlastních zdrojů a dnes již máme v celku ucházející dílničku. I když v tomhle je vždy, co zlepšovat.

 Máme radost z každé kladné odezvy, milé recenze nebo jen fotky od Vás, že jste spokojeni! To nám dodává energii pracovat víc a víc.   

 

David, Lenís a Zoe