nás


Naprostá většina výrobků, které jsou zde nabízeny, jsou ručně vyráběné originální kusy.  


Jsme malý tým, který navrhuje a následně ručně vyrábí celou škálu výrobků. Začali jsme cestovatelskými deníky, nyní již vyrábíme diáře, zápisníky, bloky a mnoho dalšího. Stále se rozvíjíme a stále hledáme nová kreativní řešení

 Naše filozofie

Důraz je kladen na originalitu a jedinečnost výrobku, který od nás odchází. Produkty jsou navrhovány co nejuniverzálněji, tak aby nebyla narušena možnost Vaší tvorby. Zcela jistě se můžeme domluvit na případných úpravách, tak aby Vám výrobek padl přímo na míru .. 

Jak probíhá výroba

Výrobky, které vyrábíme, u nás vznikají od grafického návrhu, následného tisku, až po finální kompletaci. 

 • všechny designy si navrhujeme sami
 • vymýšlíme náplně diářů, cestovatelských deníků i obsah všech zápisníků
 • tiskneme a řežeme si vše sami - máme tedy přehled o každém kusu, který je vyroben   
 • kompletujeme a následně vše balíme do ekologické dárkové krabičky 

Co u nás najdete

Cestovatelské deníky - Nyní máme v nabídce 3 řady a celkem 20 produktů, což je nejvíc na českém trhu. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý! 

 • Cestovatelské deníky jsou především tematicky zaměřené pro Vaše výlety - na lyže, na kolo, na vodu, a pod stan. Kdo by raději chtěl univerzálnější, najde u nás deníky - Léto, Zima i Vintage 
 • Malé výletníčky jsou ideální pro ty, co by chtějí začít se psaním cestovatelských deníků.
 • Velké výletníky jsou pro velké cestovatele po Čechách i po Světě a vydrží Vám určitě několik let. 

Diáře - Celoročně nabízíme nedatované diáře, které máme ve dvou provedeních . Jako novinku jsme spustili možnost sestavení diáře přímo na míru.

 • Datované diáře - Tyto diáře pro Vás připravujeme na každy rok. V prodeji jsou od začátku září až do konce ledna. Diáře jsou každý rok něčím vylepšené a můžete si vybrat z mnoha motivů obalů.
 • Nedatované diáře - standart - Tento diář je velice variabilní, bude vyhovovat téměř každému, kdo od něj očekává klasické sekce, ale přesto nabízí i mnohem víc. Vzhledem k Vašim dotazům, jsem přidali i verzi Vintage, která se liší jednak přebalem, ale částečně i grafickým zrpacovaním vnitřních stránek. 
 • Nedatované diáře - produktivní - Tento diář bude Váš motivátor a zároveň pomocník na každý den. Kdo má rád výzvy, určitě se v tomto diáři najde. 
 • Diář - sestav si sám - Zde si můžete svůj diář nakonfigurovat přesně podle vašich požadavků. V konečném součtu máte 270 variant diáře!
 • Na každý rok samozřejmě připravujeme klasické datované diáře, které jsou v prodeji zhruba od října. 

Zápisníky - Nejširší nabídku naleznete právě zde! Máme zápisníky jak ve formátu A5, tak i malé praktické A6. Naší největší chloubou jsou ale Tematické zápisníky. Zcela jedinečné jsou i naše látkové zápisníky, které jsou ručně šité a desky zápisníku jsou potaženy bavlněnou látkou s krásnými vzory. A je toho mnohem více... 

 • Stěžejní sekcí jsou Tematické zápisníky, kde naleznete zatím tři produkty Kuchařský zápisník, Houbařský zápisník a Knižní zápisník a Přehled objednávek malého SHOPAHOLICA jsou to zcela jistě nejoriginálnější produkty na našem eshopu a troufáme si tvrdit, že i na českém trhu. 
 • Můj zápisník je další řada produktů, která je navržena jako pomocník pro každý den. V nabídce jsou i krásné linkované zápisníky, jejichž obaly zdobí kresby od umělce a malíře Myroslava Hory
 • Naprosto unikátní jsou Látkové zápisníky, které u nás zatím najdete ve 3 provedeních. Jsou šité koptskou vazbou a jejich desky jsou potažené bavlněným plátnem. Ocení je každý, kdo chce vlastnit něco originálního a tím definovat sám sebe. 
 • Chytré zápisníčky - Pro ty, kdo chtějí menší a kompaktní zápisníčky, máme dva druhy ve formátu A6.  Opět jsou navrženy jako pomocníci pro každý den. 
 • Zápisníčky pro každou chvilku jsou ideální pro Vaše každodenní poznámky a vejdou se i do malé kabelky.

Bloky - jsou vytvořeny podle ročních období. V každém ročním období naleznete tři druhy obálek. Grafická podoba každé obálky posléze prochází celým blokem. 

 • Blok mých zápisků je vhodný produkt pro každého, kdo potřebuje hodně prostoru pro svoje poznámky a zápisky. V tomto bloku Vás nic neruší. 

Na čtvrtou řadu se právě chystáme a tímto se kruh uzavře. Následně chystáme dárkové sady, které tak budou krásným průřezem všemi ročními obdobími a vytvoří celek, který bude vhodný například jako dárek. 


Notýsky - Jediný produkt, který kupujeme jako polotovar a sami si ho dotváříme k obraz svému. Výsledek nás ale nadchnul a linkované notýsky jsou u nás velice oblíbeným produktem, a to i pro svou příznivou cenu.

 • Veselý notýsek - univerzální produkt, který potěší každého, kdo má rád veselý design a volnost. Rušit Vás mohou maximálně linky, které jsou zde jako jediný předtištěný grafický prvek. Ať už máte malou či velkou tašku, vybere si každý. Tyto notýsky máme jak ve formátu A5, tak i v malém formátu A6. 

Fotoalba - Kdo rád fotí a hlavně, kdo má rád fotky ve fyzické podobě, pro toho jsou určená naše fotoalba. Formát A5 je vhodný jak na fotky z polaroidu, tak i na fotky v klasickém formátu.

 • Fotoalbum - 40 černých stran Vám dá dostatečný prostor pro spousty fotek. Můžete si tak uchovat vzpomínky na ty nejkrásnější životní chvíle, ať už je to svatba, narození Vašeho dítěte nebo dovolená. Díky jejich univerzálnosti Vás nebude ve Vašem tvoření nic omezovat

Plánovače - V našem eshopu naleznete několik druhů i variant. Máme jak osobní, které se hodí především na plánování Vašich pracovních povinností, tak i rodinné, které Vám rozplánují úkoly pro celou Vaší rodinu. Do plánovačů máme zařazený i Nákupníček a Úkolníček hned ve dvou variantách. 

 • Osobní plánovače - Vyberte si z nabídky měsíčních, nebo týdenních plánovačů na Váš stůl. Každý volný list můžete mít stále před sebou, můžete ho mít na nástěnce, lednici, nebo si ho nosit vždy tam, kde ho budete potřebovat. V naší nabídce naleznete i možnost si zakoupit plánovač pouze v digitální podobě. Poté, co Vám přijde PDF soubor si ho vytisknete a to kolikrát budete chtít.
 • Rodinné plánovače - Vhodné pro celou rodinu. Může viset v předsíni na zdi, nebo být položený jen tak na stole. Každý bude vědět, kdy má vynést koš, nebo kdy se jede k babičce.
 • Nákupníček a Úkolníček - Znáte to, vždy když jdete nakoupit, tak zapomenete alespoň jednu věc a proto jsou tu naše nákupníčky a úkolníčky. Máme je hned ve dvou variantách. Klasické, které jsou pro celou Vaší rodinu a pak i dětské, které budou Vaše ratolesti určitě milovat.

Herbářové obrázky - Chcete mít doma kus přírody? I to můžete mít s našimi Herbářovými obrázky, které jsou krásou dekorací. Můžete si je pověsit na zeď, ale stejně tak hezky budou vypadat pouze opřené na Vaší poličce.

 • Herbářové obrázky - Usušená rostlinka vložená do dřevěného rámečku s krátkým popisem oživí Váš interíér. Máme již sedm druhů a další se plánují. 

Určitě budeme preferovat naše místní rostlinky, ale těšit se můžete na rozmanitějsí výběr různých druhů rámečků.


Přáníčka - máme originální druhy, které můžete věnovat k mnoha příležitostem. Jsou rozevíratelná a celkem v 10 ti různých grafických motivech. Přední a zadní strana je debosovaný papír, který dává přáníčkům unikátní vzhled. 


Plánovače - Každý může zapomenout... Od toho tu máme celou řadu našich plánovačů od Úkolníčků, Nákupníčků až po krásný Rodinný plánovač a to vše i v dětském provedení.

 • Úkokníček a nákupníček - to jsou 50ti stránkové bloky, které slouží jako seznamy vašich nákupů a úkolů. Můžete si  odtrhnout jednotlivý list a vzít sebou třeba na nákup a už na nic nezpomente. Už žádné papírky po kapsách. 
 • Rodinný plánovač - Tento nástěnný pomocník je tu pro celou Vaší rodinu během každého dne. Nikdo už nezapomene, co má za úkol a co je v plánu.