nás

Naprostá většina výrobků, které jsou zde nabízeny, jsou ručně vyráběné originální kusy.  


Jsme malý tým, který navrhuje a následně ručně vyrábí celou škálu výrobků. Začali jsme cestovatelskými deníky, nyní již vyrábíme diáře, zápisníky, bloky a mnoho dalšího. Stále se rozvíjíme a stále hledáme nová kreativní řešení

 Naše filozofie

Důraz je kladen na originalitu a jedinečnost výrobku, který od nás odchází. Produkty jsou navrhovány co nejuniverzálněji, tak aby nebyla narušena možnost Vaší tvorby. Zcela jistě se můžeme domluvit na případných úpravách, tak aby Vám výrobek padl přímo na míru.. 

Tým Můj Diář
Tým Můj Diář
Kontrola kvality
Kontrola kvality

Naše cesta

Náš tým tvoří má partnerka Lenka,
(já) David a náš maskot a hlavní pomocník, italský chrtík, Zoe.


Ke grafické a tvůrčí činností jsem měl blízký vztah již od svých dětských let. Ať už to bylo tvůrčí psaní, nebo tvorba a správa webových stránek psaných v html. editorech. Postupně jsem se začal věnovat i grafickým návrhům a v neposlední řadě se dlouhodobě zabývám i výrobou videa.

Dlouhé roky jsem tvořil cestovatelské deníky z našich cest prostřednictvím fotoknih. Ty jsem vyráběl jak pro sebe, rodinu tak i přátele. Věnovat se kreativní činnosti mne naplňovalo nejvíce a s nápadem vyrábět cestovatelské deníky, zápisníky a diáře jsem si pohrával již mnoho let. A tak mi jen zbývalo udělat ten krok a založit e-shop, zkusit tvořit vlastní věci, realizovat naše nápady a doufat, že se najdou lidi, které svou tvorbou oslovím.

"Uspěli jsme."

Naše tvorba se vám líbila a to mělo za následek, že se musela zapojit i má partnerka a začala mi pomáhat s chodem našeho obchodu. Z amatérského projektu se začal stávat poloprofesionální. A tak jsme museli i investovat do lepších strojů. To jsme se rozhodli zafinancovat z vlastních zdrojů a dnes již máme v celku ucházející dílničku. I když v tomhle je vždy, co zlepšovat.


Máme radost z každé kladné odezvy, milé recenze nebo jen fotky od Vás, že jste spokojeni! To nám dodává energii pracovat víc a víc.   

David, Lenís a Zoe

Jak probíhá výroba

Výrobky, které vyrábíme, u nás vznikají od grafického návrhu, následného tisku, až po finální kompletaci. 

 • všechny designy si navrhujeme sami
 • vymýšlíme náplně diářů, cestovatelských deníků i obsah všech zápisníků
 • tiskneme a řežeme si vše sami - máme tedy přehled o každém kusu, který je vyroben   
 • kompletujeme a následně vše balíme do ekologické dárkové krabičky 

Co u nás najdete

Cestovatelské deníky - Nyní máme v nabídce 3 řady a celkem 21 produktů, což je nejvíc na českém trhu. Věříme, že u nás si vybere opravdu každý! 

 • Cestovatelské deníky jsou především tématicky zaměřené pro Vaše výlety - na lyže, na kolo, na vodu, a pod stan. Kdo by raději chtěl univerzálnější, najde u nás deníky - Léto, Zima i Vintage
 • Malé výletníčky jsou ideální pro ty, co by chtějí začít se psaním cestovatelských deníků.
 • Velké výletníky jsou pro velké cestovatele po Čechách i po Světě a vydrží Vám určitě několik let. 

Diáře - Celoročně nabízíme nedatované diáře, které máme ve dvou provedeních . Jako novinku jsme spustili možnost sestavení nedatovaného diáře přímo na míru.

 • Datované diáře - Tyto diáře pro Vás připravujeme na každý rok. V prodeji jsou od začátku září až do konce ledna. Diáře jsou každý rok něčím vylepšené a můžete si vybrat z mnoha motivů obalů.
 • Nedatované diáře - klasik - Tento diář je velice variabilní, bude vyhovovat téměř každému, kdo od něj očekává klasické sekce, ale přesto nabízí i mnohem víc. Vzhledem k Vašim dotazům, jsem přidali i verzi Vintage, která se liší jednak přebalem, ale částečně i grafickým zpracováním vnitřních stránek. 
 • Nedatované diáře - produktivní - Tento diář bude Váš motivátor a zároveň pomocník na každý den. Kdo má rád výzvy, určitě se v tomto diáři najde. 
 • Nedatované diáře - osobní - V tomto diáři je kladen důraz na Váš rozvoj a bude Vaším osobním přítelem po celý rok.
 • Diář - sestav si sám - Zde si můžete svůj diář nakonfigurovat přesně podle vašich požadavků. V konečném součtu máte 270 variant diáře!
 • Na každý rok samozřejmě připravujeme klasické datované diáře, které jsou v prodeji zhruba od října. 

Zápisníky - Nejširší nabídku naleznete právě zde! Máme zápisníky jak ve formátu A5, tak i malé praktické A6. Naší největší chloubou jsou ale Tématické zápisníky. Zcela jedinečné jsou i naše látkové zápisníky, které jsou ručně šité a desky zápisníku jsou potaženy bavlněnou látkou s krásnými vzory. A je toho mnohem více... 

 • Stěžejní sekcí jsou Tématické zápisníky, kde naleznete zatím Kuchařský zápisník, Houbařský zápisník, Knižní zápisník, Gammer zápisník a Gurmánksý zápisník, jsou to zcela jistě nejoriginálnější produkty na našem eshopu a troufáme si tvrdit, že i na českém trhu. 
 • Můj zápisník, můj pomocník na celý rok - Velice oblíbená řada zápisníků, která je alternativou pro lidi, kteří si neradi vedou dennodenní zápisníky v diářích. Tento produkt má mnoho kapitol, které Vám usnadní život a budou Vám pomáhat a připomínat vše (pro Vás) důležité. 
 • Teamleader zápisník - který je určen nejenom pro manažery, který chtějí mít svůj tým pod kontrolou. 
 • Přehled objednávek malého SHOPAHOLICA - Kdo hodně nakapuju, pro něj je tu tento produkt. Dokonale poslouží v přehledu o všech Vašich aktuálních objednávkách. 
 • Můj zápisník je další řada produktů, která je navržena jako pomocník pro každý den. V nabídce jsou i krásné linkované zápisníky, jejichž obaly zdobí kresby od umělce a malíře M(y)roslava Hory
 • Naprosto unikátní jsou Látkové zápisníky, které u nás zatím najdete ve 3 provedeních. Jsou šité koptskou vazbou a jejich desky jsou potažené bavlněným plátnem. Ocení je každý, kdo chce vlastnit něco originálního a tím definovat sám sebe. 
 • Chytré zápisníčky - Pro ty, kdo chtějí menší a kompaktní zápisníčky, máme dva druhy ve formátu A6.  Opět jsou navrženy jako pomocníci pro každý den. 
 • Zápisníčky pro každou chvilku jsou ideální pro Vaše každodenní poznámky a vejdou se i do malé kabelky.

Bloky - jsou vytvořeny podle ročních období. V každém ročním období naleznete tři druhy obálek. Grafická podoba každé obálky posléze prochází celým blokem. 

 • Blok mých zápisků je vhodný produkt pro každého, kdo potřebuje hodně prostoru pro svoje poznámky a zápisky. V tomto bloku Vás nic neruší. 

Máme už nyní i dárkové sady, které tak budou krásným průřezem všemi ročními obdobími a vytvoří tak ucelený soubor ročních období.


Notýsky - Jediný produkt, který kupujeme jako polotovar a sami si ho dotváříme k obrazu svému. Výsledek nás ale nadchnul a linkované notýsky jsou u nás velice oblíbeným produktem, a to i pro svou příznivou cenu.

 • Veselý notýsek - univerzální produkt, který potěší každého, kdo má rád veselý design a volnost. Rušit Vás mohou maximálně linky, které jsou zde jako jediný předtištěný grafický prvek. Ať už máte malou či velkou tašku, vybere si každý. Tyto notýsky máme jak ve formátu A5, tak i v malém formátu A6. 

Fotoalba - Kdo rád fotí a hlavně, kdo má rád fotky ve fyzické podobě, pro toho jsou určená naše fotoalba. Formát A5 je vhodný jak na fotky z polaroidu, tak i na fotky v klasickém formátu.

 • Fotoalbum - 40 černých stran Vám dá dostatečný prostor pro spousty fotek. Můžete si tak uchovat vzpomínky na ty nejkrásnější životní chvíle, ať už je to svatba, narození Vašeho dítěte nebo dovolená. Díky jejich univerzálnosti Vás nebude ve Vašem tvoření nic omezovat.
 • Velké Fotoalbum - 30 černých stran z tvrdého kartonu Vám dá mnohem více prostoru pro vaše fotky. 

Nyní je možnost dokupovat jednotlivé listy v naší nabídce a rozšiřovat album podle potřeby.


Plánovače - V našem eshopu naleznete několik druhů i variant. Máme jak osobní, které se hodí především na plánování Vašich pracovních povinností, tak i rodinné, které Vám rozplánují úkoly pro celou Vaší rodinu.

 • Osobní plánovače - Vyberte si z nabídky měsíčních, nebo týdenních plánovačů na Váš stůl. Každý volný list můžete mít stále před sebou, můžete ho mít na nástěnce, lednici, nebo si ho nosit vždy tam, kde ho budete potřebovat. V naší nabídce naleznete i možnost si zakoupit plánovač pouze v digitální podobě. Poté, co Vám přijde PDF soubor si ho vytisknete a to kolikrát budete chtít.
 • Rodinné plánovače - Vhodné pro celou rodinu. Může viset v předsíni na zdi, nebo být položený jen tak na stole. Každý bude vědět, kdy má vynést koš, nebo kdy se jede k babičce.

Herbářové obrázky - Chcete mít doma kus přírody? I to můžete mít s našimi Herbářovými obrázky, které jsou krásnou dekorací. Můžete si je pověsit na zeď, ale stejně tak hezky budou vypadat pouze opřené na Vaší poličce.

 • Herbářové obrázky - Usušená rostlinka vložená do dřevěného rámečku s krátkým popisem oživí Váš interiér. Máme již mnoho druhů a další se plánují. 
 • Přírodní obrázky - Usušená rostlinka taktéž vložená do dřevěného rámečku. Tyto obrázky jsou bez popisku, mají pouze barevně laděné pozadí.  Díky tomu získavají elegantní nádech a vzniká tak krásná dekorace, která oživí Váš interiér.  

Určitě budeme preferovat naše místní rostlinky, ale těšit se můžete na rozmanitějsí výběr různých druhů rámečků.


Přáníčka - Máme originální druhy, které můžete věnovat k mnoha příležitostem. Jsou rozevíratelná v mnoha různých grafických motivech. Přední a zadní strana je debosovaný papír, který dává přáníčkům unikátní vzhled. 


Rodinné plánovače - Každý může zapomenout... Od toho tu máme celou řadu našich plánovačů od Úkolníčků, Nákupníčků až po krásný Rodinný plánovač a to vše i v dětském provedení.

 • Úkolníček a nákupníček - To jsou 50ti stránkové bloky, které slouží jako seznamy vašich nákupů a úkolů. Můžete si  odtrhnout jednotlivý list a vzít sebou třeba na nákup a už na nic nezapomente. Už žádné papírky po kapsách. 
 • Rodinný plánovač - Tento nástěnný pomocník je tu pro celou Vaší rodinu během každého dne. Nikdo už nezapomene, co má za úkol a co je v plánu. 

Cestovatelské mapy - Originální produkt z naší dílny. Tuto mapu si můžete například položit na stůl a tam si neustále zapisovat všechny informace. Také je v nabídce ve verzi - na zeď. Tento kousek je vložen do dřevěného rámu. Třetí verze je mapa na pěnové desce, ke které je dodávána základní sada 20-ti vlaječek, které můžete do mapy zapichovat.

 • Cestovatelská mapa - Česká republika - Na mapě najdete různé výzvy a úkoly. Můžete si zapsat i podrobnosti z celkem 20-ti výletů a také "NEJ" z Vašich cest.
 • Cestavotelská mapa - Evropa- Na mapě najdete různé výzvy a úkoly. Můžete si zapsat i podrobnosti z celkem 15-ti výletů a také "NEJ" z Vašich cest.

Jste firma a chtěli byste u nás nakoupit?

Překvapte své zaměstnance či Vaše obchodní partnety ručně vyrobeným dárkem.  Nejsme plátci DPH, ale i tak Vám můžeme udělat zajímavou nabídku.  Více informací zde