Osobní diář - nedatovaný, A5, ucelené měsíce, mořská modrá

Diář, se kterým můžete začít kdykoli - nezáleží na dni ani měsíci

Nedatovaný diář, který je rozvržen na ucelené měsíční kapitoly. Vždy tedy budete mít celý měsíc pohromadě. Můžete sledovat odlišnosti ve svých zápiscích dle ročních období, měsíců či v jednotlivých dnech a pracovat tak na svém vlastním rozvoji a směřování. Vše není jen o organizaci času a produktivitě, musíme se umět i zastavit a věnovat se sami sobě. Proto jsme se snažili vyrobit ideální spojení obojího.

Ručně vyrobený diář s autorskými motivy (celkem 5 druhů) na přední straně. Desky jsou z 900g tvrdého kartonu s motivem majáku. Vnitřní stránky, ze 100g papíru, jsou vloženy do kroužkové vazby.

Celkem 180 stránek (náš nejobsáhlejší diář) ve formátu A5

  • Úvod - Přehled jmenin, státních svátků a otevírací doby obchodů, adresář, důležité kontakty a přehled Vašich bankovních spojení
  • Měsíc - měsíční přehled, díky kterému budete mít vše přehledně na dvojstraně, plán na tento měsíc (události, priority, úkoly), úklid, Moje rituály (Vaše rituály, kterým se chcete daný měsíc věnovat), Spánek a nálada (prostor pro sledování délky a kvality Vašeho spánku a Vaší nálady), Moje ráno (ranní zamyšlení, abyste začali den pozitivně), Týdenní přehled
  • Závěr - Moje čtení (několik stran pro přehled Vaší četby) a poznámky

Možnost laminace: lesklá/matná/soft touch

Laminace poskytne maximální ochranu proti nečistotám, vlhkosti a prodlouží životnost produktu.

  • Lesklá: vytváří vysoký lesk a hladký povrch
  • Matná: matný, antireflexní povrch, působí velice elegantně 
  • Soft Touch Exclusive: je sametově hebká na dotek a o polovinu matnější než standardní matné fólie. Přináší pocit luxusu, elegance a exkluzivity.

Unikátní a jedinečný diář, který voní ruční výrobou s krásnou obálkou, Vás bude provázet po celých dvanáct měsíců.

Skladem

Zvolte si variantu:

Cena od 389,00 Kč

podobné produkty